Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Коли є голова на плечах і господар у районі

Успіх будь-якої справи залежить від людини, яка її організовує. Поєднання таланту, організаторських здібностей та професіоналізму завжди дає свій результат. Яскравий тому приклад — робота голови Ізяславської РДА Бориса Олександровича Яцкова, який за час перебування на посаді кардинально змінив життя громади у кращий бік. Власне, саме це було його головною метою. Людина, яка успішно займалася підприємницькою діяльністю, раптом приймає рішення поповнити ряди державних службовців — це дивно, однак для Бориса Яцкова цілком закономірно.

Отже, взявши на себе відповідальність за життя громади району, Борис Яцков одразу визначив для себе пріоритети. Перший — колосальний проект, який розпочав втілювати в життя — реконструкція місцевої поліклініки. Колись тут відбулася трагедія: під час будівельних робіт стався обвал. Інцидент набув громадського розголосу, а потім довгих 4 роки до медичного закладу нікому не було діла. Стоїть собі руїна, хай і стоїть. І тільки Борис Олександрович зініціював відновлення реконструкції.

Об'єкт уже майже готовий. Бюджет проекту — близько 9 мільйонів. Новенький фасад тішить око, а хай і не до кінця завершені внутрішні роботи радують серце. Нам показують надміцне укріплення, яке виключає будь-яку можливість повторного завалу, розповідають про європейську якість та сучасний дизайн.

Навряд чи подібним медичним закладом зможе похизуватися будь-який районний центр. Для Ізяслава наявність поліклініки, та ще й з сучасним ремонтом та обладнанням, дуже важливі, адже це зекономить час та гроші. Отримати медичну допомогу та пройти обстеження можна буде на місці. А не за десятки кілометрів.

Наступна ціль, яку перед собою поставив Борис Яцков – дороги. Їхній стан по району був просто жахливий. Нині ж все змінилося….

Знову таки порівнюємо. Замість ям та пилу тут якісне покриття, яке не один рік служитиме громаді. І так по всьому району. Аби зберегти дорогу та зекономити на постійних ремонтах, Борис Яцков вирішив прокласти об'їзну, якою їздитиме великоваговий транспорт.

Об'їзна ще не завершена, однак, як для початку, просто ідеальна. Великогабаритний транспорт і в місті не заважатиме, і доріг не розбиватиме. 2 зайці одним махом… Ще один влучний постріл Бориса Олександровича. Повертаємося у місто, точніше його серце – центральну площу. Її, можна так сказати, реанімують, і знову таки з легкої руки Бориса Яцкова. Ще донедавна тут все нагадувало радянські часи, власне, відтоді нічого й не міняли, і тільки коли на посаду голови РДА прийшов справжній господарник, справа зрушила з місця. Розробили проект. Залучили міську раду та тутешніх підприємців, і ось вже сьогодні можна побачити центральну площу європейського зразка, а після остаточного завершення робіт та озеленення це буде справжній райський куточок для містян.

Центральна площа, оновлена школа, дороги, сучасна поліклініка — це далеко не повний перелік проектів, які лобіював Борис Яцков. Прийшовши з бізнесу, він вкладав власні кошти, показуючи приклад іншим, чим і залучав фінанси підприємців.

Тільки талант справжнього господарника допоміг Борису Яцкову досягти мети. Він правильно організував роботу, знайшов фінансування, роставив приорітети і отримав бажаний результат, а громада — важливі соціальні об'єкти та благоустрій.

33tv.com.ua

10:08
485
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.