Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Загадуйте бажання правильно!

Пік зорепаду Персеїди очікується сьогодні, у ніч з 12 на 13 серпня. Раніше ми вже писали про те, що це за явище і як його можна спостерігати.

Проте не варто забувати, що подібні явища є чи не найпотужнішими зв'язками із Всесвітом. Тому у цю ніч варто загадати свої найпотаємніші бажання. Головне - правильно сформулювати те, що ви хочете. Адже не конкретні бажання Всесвіт може просто неправильно зрозуміти або ж абстрагувати його в часі та просторі.

Варто дотримуватися кількох правил: 

- вірити в те, що мрія стане реальністю (повірте, сильна віра здатна творити дива); 

- нікому не говорити про своє бажання (важливо, щоб ця таємниця залишалася між вами та Всесвітом); 

- не зациклюватися на ньому (гарантії того, що ваше бажання здійсниться за секунду - немає, просто відпустіть цю думку і дайте їй трохи часу);

- бажано вмістити його в одне речення. Наприклад, ви хочете грошей. Але не можна загадувати: "Я хочу багато грошей". Потрібно написати: "Я хочу 1000 доларів" або "Я хочу BMW M6". Якщо ви не будете правильно формулювати бажання, то вони можуть виповнитися зовсім не так, як ви хотіли;

- озвучити бажання вголос потрібно тоді, коли ви побачите зірку, що падає. У момент, коли світло згасне, Всесвіт відгукнеться. 

Врешті, подякуйте Всесвіту і йдіть до своїх цілей. Тоді всі ваші мрії обов'язково здійсняться.

Наталія Поплавська

0
334
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.