Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу тюків із промисловою коноплею (ВІДЕО)

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу тюків із промисловою коноплею (ВІДЕО)

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу тюків із промисловою коноплею (ВІДЕО)

У вівторок, 15 серпня о 19:25 на пункт зв'язку рятувальників у м. Старокостянтинів поступило повідомлення про те, що на вул. Залізнична,12/40 горять тюки з промисловою коноплею. Про це повідомляють на сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Перші розрахунки вогнеборців констатували, що пожежа швидко поширюється, є загроза сусіднім будівлям і спорудам розташованої поруч нафтобази. Начальником ГУ ДСНС Едуардом Братко було прийняте рішення невідкладно залучити до гасіння рятувальні розрахунки із Старокостянтинова, Красилова, Антонін, Шепетівки та Хмельницького, а також місцеві пожежні команди із сіл Самчики, Зеленці та військових вогнеборців.

Гасіння пожежі ускладнювалося великим горючим навантаженням та щільною забудовою. Основні зусилля були спрямовані на захист та охолодження резервуарів з пальним розташованої за 100 м від епіцентру пожежі нафтобази. Одночасно проводилось аварійне відкачування нафтопродуктів в безпечні резервуари.

Гасіння пожежі та превентивні заходи були на особистому контролі голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука. Координацію дій сил і засобів здійснювала мобільна оперативна група на чолі з першим заступником начальника Головного управління полковником служби цивільного захисту Дмитром Бондарем.

О 20:20 пожежу локалізовано. Від ДСНС на пожежі працювало 9 одиниць техніки та 26 чоловік особового складу. О 00:50 пожежу ліквідовано на площі 0,5 га. Вогнем знищено 1200 тон сировини.

Завдяки злагодженій роботі рятувальників і служб взаємодії вдалося не допустити перекидання вогню на сусідні житлові будинки та нафтобазу.

Нещасних випадків на пожежі не було.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

64
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.