Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Звідки ТВОЯ

Звідки ТВОЯ

Районна державна адміністрація приєдналась до інформаційно-просвітницької культурологічної акції «Звідки ТВОЯ»

«Звідки ТВОЯ» — така пречудова просвітницька акція нещодавно стартувалав Україні за ініціативи Громадської організації «Всесвітній день вишиванки». Це серія із 20 постерів, на яких зображено орнаменти з різних регіонів України. Акція присвячена Всесвітньому дню вишиванки, який цього року відзначається 17 травня. Організатори Всесвітнього дня вишиванки підготували її для того, щоб вкотре показати, що вишиті сорочки — неймовірної краси і різноманіття, і що їх одягали по всій території України. Звісно, на тимчасово окупованих землях — також. Вишиті сорочки як матеріальна та духовна культурна спадщина є неспростовним доказом того, що Донеччина і Луганщина — споконвіку українські.

Над підготовкою цього проекту його організаторам довелося добряче попрацювати. Всі орнаменти — зі старовинних сорочок, які допомогли зібрати та впорядкувати Олена Дідюк, Віра Китайгородська, Етногалерея «Спадок» родини Демкур. Творче бачення проекту підготували Олександр Ткачукта Ірина Мітнович.

На даний час ця ідея реалізовується ГО «Всесвітній день вишиванки» спільно з КП «Київський метрополітен» та Міністерством інформаційної політики України

ГО «Всесвітній день вишиванки» підготувала акцію, щоб вкотре показати, що неймовірної краси і різноманіття вишиті сорочки є великою об'єднуючою силою, такий собі український генетичний код, який не можливо ні знищити, ні стерти з душі.

До участі в культурологічному проекті «Звідки ТВОЯ» долучилась днями і Ізяславська районна державна адміністрація. У холі першого поверху адмінбудівлі розгорнуто виставку із зазначеною інформацією про орнаменти вишивок із різних регіонів України: Волинь, Поділля, Наддніпрянська Україна, Луганщина, Прикарпаття, Буковина, Закарпаття, Полісся, Полтавщина та багато інших.

Матеріали проекту «Звідки ТВОЯ»

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

76
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.