Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Звернення до представників та власників бізнесу, небайдужих мешканців Ізяславщини!

​Звернення до представників та власників бізнесу, небайдужих мешканців Ізяславщини!

За ініціативою голови Ізяславської районної державної адміністрації Івана Федорчука пропонується об'єднати зусилля бізнесу та населення — створити Благодійний фонд, кошти якого будуть використані для запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Ізяславського району.

На заклик влади відгукнулись члени релігійної громади храму святителя Миколая Чудотворця Православної Церкви України (м.Ізяслав), в особі настоятеля храму, благочинного храмів Ізяславського округу ПЦУ митрофорного протоієрея отця Володимира Ковальчука, які зарекомендували себе як безкорисливі волонтери та справжні патріоти.

Контроль за використанням та постійне публічне звітування перед громадою району щодо зібраних коштів Благодійного фонду по закупівлі необхідного медичного устаткування, препаратів, засобів захисту покладається на оперативний штаб протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації.

Звертаємось до всіх бізнесменів та жителів краю у максимально стислі терміни надати посильну допомогу для протидії пандемії COVID-19.

Кошти можна перерахувати за наступними реквізитами:

РГ Святителя Миколая Чудотворця

BAN:UA.43.307770.0000026009010021449

МФО 307770

ОКПО 39964754

АТ А-Банк

З поміткою ______COVID-19_____

212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.