Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч з ветеранами АТО

Зустріч з ветеранами АТО

22 січня 2016р. в приміщенні райдержадміністрації відбулося зібрання ветеранів-учасників АТО, демобілізованих району. Не дивлячись на погодні умови, наші ветерани добралися з району, щоб познайомитися ближче один з одним, обговорити проблеми, з якими приходиться боротися. На зібранні були присутні голова райдержадміністрації Б.Яцков, заступники голови РДА П. Ковальчук, В.Левченко, священнослужитель УПЦ В.Ковальчук.

Перед присутніми виступив голова РДА Б.Яцков, який в своєму виступі подякував ветеранам АТО за те, що повернулися живими додому, що змогли зберегти свою гідність та патріотизм при захисті нашої України. Отець Володимир також подякував нашим захисникам за мужність та героїзм на сході України, також наголосив на тому, що всі ми молимося за них і за їхні сім'ї. Присутнім були вручені молитовники.

У виступах керівництва райдержадміністрації наші воїни були запевнені в тому, що вони ніколи не залишаться наодинці зі своїми проблемами, що вони заслуговують на те, щоб усі проблеми, рішення яких залежить від керівництва району, були вирішені. І цьому хочеться вірити.

Коли ми вшановуємо хвилиною мовчання тих, хто віддав своє молоде життя за нас, дітей, Україну – це є болем для всіх нас і мимоволі щемить серце, з'являються сльози. Так було і під час цієї зустрічі. Ми пам'ятаємо і будемо пам'ятати наших героїв Ізяслава та району, захисників України. Вічна їм Слава і спокій Небесний!

Нашим девізом залишається правило: Один за всіх і всі за одного. Допомагати один одному, не залишатися зі своїми проблемами наодинці, в кожній ситуації є вихід з положення.

Шановні земляки! Сьогодні важко дивитися в очі кожному з тих, хто бачив смерть своїх друзів, у яких на руках помирали їхні побратими, які голодували, пили воду з калюжі, мерзли в окопах. Вони вистояли! На зміну прийшли інші!

Тож давайте ставитися до них так, як вони цього заслужили. А заслужили вони людського відношення і людської поваги. Ми — Українці, були, є, і будемо з повагою відноситися один до одного, до наших захисників з Божою любов'ю.

Рідним наших воїнів, які знаходяться в АТО на сході України, ветеранам АТО, демобілізованим, я бажаю міцного здоров'я, терпіння, повернення усіх на нашу рідну Ізяславщину.

Слава Україні!

АТО закінчиться, я вірю,
Розбиті будуть вороги!
Ми – Українці, сильні духом
І ми не хочемо війни!

Голова громадської організації ветеранів учасників АТО

Ізяславського району, підполковник В.Павлюк

292
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.