Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч з учасниками польського проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття»

Зустріч з учасниками польського проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття»

Відбулась зустріч Ізяславського міського голови з учасниками польського проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття»

Вже шостий рік поспільдо Ізяслава приїжджають учасники польського культурологічного проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття» із міста Олешніца Дольно-Шльонського воєводства Республіки Польща.В ході названого проекту його учасники, а це учнівська молодь віком від 14 до 17 років, здійснюють впорядкування старих польських цвинтарів на території Хмельницької, Житомирської та Вінницької областей. От і цього року до Ізяслава завітала група польської учнівської молоді та чолі із своїм керівником, постійний учасником реалізації проекту на території Ізяславщини, пані Малгожатою Таяк-Скрок. Слід зазначити, що до впорядкуванняпольськогокладовища в місті Ізяслав, яке розташоване по вулиця Незалежності, активно долучились і представники учнівської молоді міста. За ці шість років між молоддю міст Ізяслав та Олешніца встановились дружні партнерські стосунки, які закріпились вже декількома візитами юних ізяславчан до Польщі.

13 липня відбулася зустріч Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук із дітьми-учасниками польського проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття» та їх керівниками. В ході зустрічі Валентина Корнійчукщиро подякували учасникам проекту за прагнення зберегти пам'ять про своїх предків, що у свій час проживали на території України, шляхом наведення порядку та облаштування старих польських кладовищ. «Ваше відношення до збереження історичної пам'яті про свій рід та про свої культурні корені є яскравим прикладом для наслідування», — наголосила Валентина Іванівна.

Також в ході зустрічі неодноразово було наголошено, що реалізація культурологічного проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття» є прикладом як повинні будуватися сучасні польсько-українські відносини, а саме на принципах взаємоповаги до історії обох народів, розуміння особливостей менталітету кожної нації, дружби та порозуміння між двома європейським державами об'єднаної Європи.

Під час зустрічі керівник групи Малгожата Таяк-Скрок, на загадку про плідну співпрацю, від цьогорічних учасників проекту подарувала міському голові футболку із емблемою проекту «Могилу прадіда врятуй від забуття».

Також цього дня гості Ізяслава провели ознайомчу екскурсію містом, під час якої ознайомились з пам'ятками історії та культури міста Ізяслав. В ході екскурсії містом учасники проекту оглянули також кімнату старожитностей і меморіальну кімнату-світлицю члена Національної Спілки письменників України, почесного мешканця в Ізяслав та району Василя Івановича Кравчука, які знаходяться в Ізяславській центральній районній бібліотеці.

У зустрічі також взяли участь: заступник міського голови Любов Калитюк та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук. Останній виступив в ролі екскурсовода.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.