Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч з представниками Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

Зустріч з представниками Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

Представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти провели зустріч із учнями 11-х класів закладів освіти Ізяславського району

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти розпочав проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Працівники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти 24 жовтня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» провели зустрічіз керівниками навчальних закладів, учнями 11-х класів, батьківською та педагогічною громадськістю Ізяславського району щодо інформування громадськості про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Зокрема під час зустрічі було зазначено, що 8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов'язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також в ході зустрічі було наголошено на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (українська мова) обов'язково проходитимуть усі учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Учням 11-х класів було роз'яснено порядок проведення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року реєстрація здійснюватиметься за місцем навчання на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.