Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч з нідерландським письменником

Зустріч з нідерландським письменником

Нещодавно в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука відбулась зустріч учнів 8-11 класів та вчителів навчального закладу із нідерландським письменником Кором Роосом, автором книги спогадів євреїв, які стали жертвами та свідками трагічних подій Голокосту 1941-1944 років в Україні «Народжені страждати?».

Не зважаючи на те, що спілкування англомовного автора книги з учнівською аудиторією відбувалось через перекладача, розповідь про трагедію єврейського народу, історії конкретних людей та волаючі факти про звірства нацистів, представлені у відеоматеріалах, зворушили й обурили всіх присутніх.

Письменник вважає, що вкрай важливо знати та передавати новим поколінням інформацію і про сумні сторінки нашої історії, бо вони слугують нагадуванням для попередження повторення страшного минулого.

До шкільної бібліотеки гостем з Нідерландів було передано кілька екземплярів книг про Голокост в Україні.Нідерландець переконаний, що кожен зацікавиться новими сторінками в історії своєї держави, області, міста, де живе і народився,і не залишиться байдужим до жахливої долі людей, які пережили страшні події 1941–1944 рр.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.