Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч працівників НПП «Мале Полісся» із представниками влади Ізяславського району

Зустріч працівників НПП «Мале Полісся» із представниками влади Ізяславського району

На черговій сесії Ізяславської районної ради, яка проходила 09 серпня, перед представниками місцевої влади: депутатами та головами сільських рад району, головний лісничий НПП «Мале Полісся» Більовський Олексій Анатолійович представив доповідь про діяльність Парку, як природоохоронної та науково-дослідної установи.

Розповів про співпрацю Парку із науковцями із різних вищих навчальних закладів та установ природно-заповідного фонду України, як працівники здійснюють моніторинг та дослідження флори та фауни території Парку.

Коротко ознайомив присутніх із:

  1. станом передачі земель землекористувачами для Парку.
  2. проведення розроблення проекту організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів.
  3. попереднім зонуванням території Парку та правилами поведінки в кожній зоні.

У подальшому зустріч із представниками влади перейшла у формат круглого столу, в процесі якого обговорювалося питання стрімкого всихання соснових насаджень на території парку і в загальному по регіону.

Головний лісничий НПП «Мале Полісся» Більовський О.А. розповів присутнім про проблему та причини всихання соснових насаджень. Ознайомив із біологічними особливостями верхівкового короїда та наслідками його діяльності. Були продемонстровані фото та відео матеріали ушкоджених лісових масивів та процес втрати ділової якості деревини. На прикладі матеріально-грошової оцінки умовної лісосіки було продемонстровано динаміку фінансових втрат, як для лісогосподарських підприємств, так і для місцевого бюджету.

Після обговорення методів боротьби з даним шкідником та ознайомлення з рядом нормативно-правових актів, котрі регламентують проведення санітарно-оздоровчих заходів в лісах України, більшість учасників круглого столу підтримали думку лісівників, щодо внесення змін до чинного законодавства — «Санітарні правила в лісах України» та Закону України «Про тваринний світ», що дасть змогу оперативно здійснювати заходи, котрі спрямовані на попередження подальшої діяльності верхівкового короїда та всихання соснових насаджень.

У свою чергу депутати районної ради запевнили, що лісівники можуть розраховувати на їхню підтримку у вирішенні даної проблеми, голови сільських рад погодилися провести роз'яснювальну роботу у своїх громадах.


Ізяславська РДА

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.