Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ»

«ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ»

День захисника України символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України. Це свято нескорених, бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному із ворогів. А також день пам'яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Із цієї нагоди, 12 жовтня, в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід під назвою «Зустріч поколінь». Це зустріч старшокласників міських шкіл Ізяслава із військовослужбовцями кількох поколінь: учасниками Другої світової війни, воїнами-інтернаціоналістами, військовослужбовцями, які несли службу в зоні АТО, а також батьками загиблих бійців на сході України. А тема розмови була надзвичайно важливою — захист нашої Батьківщини — України.

До участі в зібранні долучились — заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, районний військовий комісар Сергій Царук, голова районної ради ветеранів Лідія Загоруй, голова Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк та інші.

Розпочинаючи захід, присутні вшанували пам'ять загиблих героїв України хвилиною мовчання.

Ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, воїни-учасники АТО – це яскравий приклад мужності, незламності, відваги і героїзму, на якому повинна виховуватись сучасна молодь. А молодь має робити в майбутньому все можливе, маючи інтелект, мужність, патріотизм, щоби рідна Україна процвітала, а українці жили на мирній і щасливій землі, головне вірити у свої сили та у правильність своїх дій, а рівнятись є на кого.

Із вітальним словом звернулись до присутніх заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, голова районної ради ветеранів Лідія Загоруй та голова Ізяславської районної спілки воїнів-учасників АТО Володимир Павлюк. У своїх виступах вони зазначили, що День захисника України об'єднав всі покоління захисників – від ветеранів Другої світової війни, учасників Антитерористичної Операції, Операції Об'єднаних сил, військовослужбовців Збройних сил України до майбутніх захисників, а також усіх тих, хто захищає незалежність нашої держави. У кожного із бійців була своя війна. Різна, але, у той же час, кожен із низ ішов туди задля спільної мети – заради злагоди в рідній державі. Усі відважні воїни знають вартість життю, ціну миру, знають справжню цінність нашої землі, держави.

За кожним подвигом героя стоять його батьки, котрі, присвятивши своє життя на виховання дитини, знайшли у собі сили мужність підтримати свого сина у боротьбі із ворогом.У цей день ми вклоняємося тим, хто захищав її багато років тому і тим, хто нині з автоматом, хто захищає наш спокій, нашу велику родину, нашу рідну землю, нашу Україну, а також батькам бійців, котрі виховали справжніх патріотів рідної Батьківщини.

Похилий вік не завадив взяти участь у заході й ветерану Другої світової війни Едуарду Гілєвському, котрий поділився своїм досвідом гідного виконання патріотичного обов'язку. Звертаючись до молоді, він закликав понад усе любити свою Україну та ніколи в майбутньому не допустити, аби цілісність її кордонів була порушена, бути по-справжньому вольовими людьми, гідними носити звання українців, адже саме їм писати історію завтрашнього дня.

Також виступила й учнівська молодь. Проведений захід став своєрідним діалогом поколінь захисників Батьківщини про любов до рідної землі, збереження військових традицій, формування поваги до захисників України, а також сприяння вивченню історії своєї країни, вболівання за її майбутнє.

По завершенню зустрічі для присутніх було проведено екскурсію залами музею.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.