Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч керівництва району та міста з громадянами які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

Зустріч керівництва району та міста з громадянами які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відбулася робоча зустріч керівництва району та міста Ізяслав з громадянами, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

24 квітня, напередодні відзначення Дня пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, в залірайонної державної адміністрації відбулася робоча зустріч керівництва району та міста Ізяслав із громадянами, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи. На заході були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, представник Пенсійного фонду України Ольга Забитчук, представник Ізяславського бюро правової допомоги Євген Хмиз, вдови чорнобильців.

У ході зустрічі відбувся предметний діалог між представниками влади та чорнобильцями. Зокрема потерпілих хвилювали питання недостатнього фінансування медичного забезпечення у період дорожнечі ліків та послуг зубопротезування, отримання путівок на оздоровлення, у тому числі ліквідаторами ІІ категорії, безкоштовного проїзду у громадському транспорті міського сполучення.

Олег Ткаченко роз'яснив норми та вимоги чинного законодавства щодо санаторно-курортного лікування. Питання фінансування медичного забезпечення взято на контроль. У випадку безпідставної відмови в безкоштовному проїзді в громадському транспорті на маршрутахміського сполучення № 4 та 5, Павло Ковальчук рекомендував телефонувати до Ізяславського відділення поліції або звертатись до міської ради, як замовника рейсу, з конкретною інформацією про час та місце порушення законодавства.

По завершенню зустрічі було прийнято рішення зібратись найближчим часом з метою надання відповідей на питання, що взяті на контроль.

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.