Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч керівництва райдержадміністрації із підприємцями району

Зустріч керівництва райдержадміністрації із підприємцями району

Відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації із підприємцями району та керівництвом органів місцевого самоврядування

05 грудня відбулась зустріч голови райдержадміністрації Бориса Яцкова із суб'єктами підприємницької діяльності району, які працюють у торгівельній сфері, та керівниками органів місцевого самоврядування.

У першу чергу очільник державної установи привітав присутніх із Міжнародним днем волонтерів, а також висловив щиру подяку за посильну фінансову та гуманітарну допомогу для наших бійців, котрізахищаютьУкраїну насході держави. Як висловив посадовець – «Кожен із вас вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету — допомогу нашим бійцям. Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє».

Розпочинаючи розмову із підприємцями, Борис Олександрович наголосив, що метою зустрічі є бажання відверто поспілкуватися з питань, що турбують підприємців та владу, а також обмінятися думками для вирішення їх задля розвитку підприємництва на Ізяславщині.

У ході зустрічі також обговорювалось питання наповнення місцевого бюджету та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, дотримання підприємцями чинного законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками та законодавства про зайнятість.

Участь у зібранні приймали також керівництво Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, Ізяславського відділення Славутської ОДПІ, управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі, Ізяславського районного центру зайнятості та представники структурних підрозділів райдержадміністрації. Вони, у свою чергу, поінформували присутніх про нововведення в законодавчій базі України, повноваження цих територіальних органів державної влади, тощо. У кінцевому результаті платники податків отримали вичерпні відповіді на хвилюючі запитання.

Керівникам органів місцевого самоврядування було наголошено на співпраці із суб'єктами підприємницької діяльності, а також наповненні місцевих бюджетів.

Наприкінці зустрічі Борис Олександрович висловив подяку підприємцям за роботу та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

11
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.