Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч із соціальними робітниками

Зустріч із соціальними робітниками

Зустріч із соціальними робітниками

27 грудня в актовому залі Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно до плану роботи територіального центруна IV квартал 2016 року проведено семінар-нараду із соціальними робітниками територіального центру. В роботі засідання взяли участь: директор територіального центру Сахнюк В.В., головний бухгалтер територіального центру Павлюк Н.А., завідувач відділення Дацюк Т. І., апарат територіального центру, соціальні робітники.

Директор територіального центру СахнюкВ.В. розпочав нараду з ознайомленням з порядком та шляхами впровадження Державних стандартів по наданню соціальних послуг. Також були підведені підсумки роботи територіального центру, щодо надання соціальних послуг та соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в IV кварталі 2016 року, обговорення щодо визначення змісту, обсягу умов та порядку надання соціальної послуги догляду вдома, показників її якості в сучасних умовах. Проінформував про відзначення новорічних та різдвяних свят відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення від 10.12.2016 р. № 02.04.-7891.

Головний бухгалтер територіального центру Павлюк Н.А. роз'яснила проведення нарахування та виплати заробітної плати (із врахуванням змін законодавства).

Виступила завідувач відділення Дацюк Т. І., яка довела до відома присутніх про стан оформлення особових справ громадян похилого віку, інвалідів, хворих осіб, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Директор територіального центру Сахнюк В. В.підвів підсумки семінар – наради та обговорення.

Ізяславського районного територіальногоцентру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.