Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч із представниками бізнес

Зустріч із представниками бізнес

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів робочу зустріч із суб’єктами господарювання району, що здійснюють вантажні перевезення. Зокрема у зустрічі взяли участь представники підприємств агропромислового комплексу району та місцевого бізнесу, заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

В ході зустрічі голова районної державної адміністрації Іван Федорчук подякував суб’єктам господарювання за сумлінне виконання ними своїх зобов’язань перед державою та місцевими органами влади в питанні сплати податків та зборів, що дає можливість реалізовувати різноманітні соціальні проекти та здійснювати розвиток територій. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель зазначив, що на даний час основним бюджетоутворюючим джерелом доходів районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, надходження якого залежить від рівня середньомісячної заробітної плати, виплати в повному обсязі орендної плати за користування земельними паями громадян та своєчасного перерахування податків до місцевих бюджетів.

В ході зустрічі також було наголошено про необхідність з боку органів державної влади та місцевого самоврядування сприяння створенню комфортних умов виробникам, зокрема у питані облаштуванні доріг. Присутні розглянули та підтримали ініційований головою районної державної адміністрації Іваном Федорчуком проєкт з проведення ремонту вулиці Військової (виконує функції об’їзної дороги для багатотоннажного транспорту). У зв’язку із недостатністю коштів на ці цілі у бюджеті Ізяславської міської ради суб’єкти господарювання району різних форм господарювання та власності відгукнулись на пропозицію взяти частину витрат із оплати робіт, матеріалів та послуг на себе. До того ж роботи буде виконано місцевим підрядником – колективом Філії «Ізяславський райавтодор». В свою чергу Іван Федорчук запевнив присутніх, що облік виділених коштів, їх використання та хід проведення ремонтних робіт буде проведено прозоро та із широким інформуванням.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації наголосив: «Спільним зусиллям органів влади та відповідального бізнесу, заради загального добробуту громади, ми розвиваємо Україну як європейську державу».

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації 

236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.