Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зустріч голів ветеранських організацій та керівництва райдержадміністрації

Зустріч голів ветеранських організацій та керівництва райдержадміністрації

Зустріч голів ветеранських організацій та керівництва райдержадміністрації

05 липня відбулася робоча зустріч заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка із представниками ветеранських організацій Ізяславщини.

Візитери роз'яснили мету даної зустрічі, зазначивши, що в районі функціонують кілька ветеранських організацій, розбіжностей між ними немає та й їх інтереси повністю збігаються. Тому на сьогоднішній день виникає потреба об'єднання усіх ветеранських організацій району в єдину Президію ветеранських осередків для вироблення спільних рішень стосовно вдосконалення соціального захисту ветеранів, консолідації ветеранського руху для зміцнення безпеки та обороноздатності країни, а також покращення національно-патріотичного виховання молоді.

Вислухавши думку відвідувачів, посадовець підтримав озвучену пропозицію, висловивши власну думку з цього приводу, що, дійсно, повинна існувати така президія ветеранських організацій задля чіткої взаємодії з органами влади в плані фінансової та організаційно-методичної підтримки.

Крім того він зауважив, що ветерани без сумніву є чисельною громадою суспільства та по праву є самою відповідальною, досвідченою та патріотично налаштованою частиною громади, яка вболіває за майбутнє України, а також небайдуже відноситься до всього, що відбувається у районі та державі.

Володимир Борисович констатував, що райдержадміністрація завжди готова до конструктивної співпраці з громадськими організаціями. У ході робочої зустрічі учасники обговорити увесь спектр питань, пов'язаних із створенням президії ветеранських осередків.

Наприкінці зустрічі заступник голови райдержадміністрації запевнив представників ветеранських організацій, що озвучене питання буде порушено на черговому засіданні сесії районної ради.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

44
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.