Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Зроби свій вибір!

​Зроби свій вибір!

Професія кухаря – одна із найважливіших і перспективніших професій.

А професія офіціант, бармен — це мистецтво, яке допомагає зробити прийом їжі естетичним дійством.І таку цікаву взаємопов’язану професію ми пропонуємо вам здобути в Плужненському професійному аграрному ліцеї.

Учні з даної професії мають високий рівень теоретичних знань та професійних навиків, застосовують їх на заняттях виробничого навчання і на виробничій практиці.

Для підготовки робітничих кадрів по даній професії у Плужненському професійному аграрному ліцеї створено відповідні умови. Навчання проводиться в кабінетах, а практичні заняття в навчально-виробничих лабораторіях. Всі навчальні кабінети укомплектовані необхідним обладнанням, є достатня кількість інвентаря, інструментів, устаткування у відповідності до технологічного процесу та обслуговування.

На практичних заняттях учні готують різні страви від звичайно простих до оригінально-складних, набуваючи при цьому необхідного досвіду та отримуючи неабияке задоволення від привабливих і смачних результатів своєї праці. Свої практичні знання по технології приготування їжі та коктейлів, організаціївиробництва та обслуговуванні, підбору посуди, столових приборів, інвентарю, інструментів, устаткування у відповідності до технологічного процесу та обслуговування, тобто всю навчально-виробничу діяльність учні ліцею застосовують на підприємствах харчової промисловості міста і району під час проходження навчально-виробничої практики.

Усі секрети професії «Кухар, офіціант, бармен», учні опановують під керівництвом досвідчених викладачів Киданюк Н.М., Мовчан О.В., майстрів виробничого навчання Дегодюк В.І., Шавловської І.Ю.

Щорічно в Плужненському професійному аграрному ліцеї проводяться тижні професії. В рамках тижнів проводяться конкурси фахової майстерності, відкриті уроки, майстер-класи з приготування страв.

Випускники ліцею володіють різними видами обслуговування та сервіровки столів з включенням в меню виготовлених на замовлення страв. Вони вміють якісно і швидко обслуговувати відвідувачів, творчо працюють кухарями, офіціантами, барменами в сучасних підприємствах ресторанного сервісу, в різних куточках нашої країни і мають гарні результати, а також продовжують навчання в вищих навчальних закладах: Київському університетіхарчових технологій, Хмельницькому кооперативно торговельно-економічному інституті, а також у коледжах: Київському професійно-педагогічному ім.Антона Макарена, та Мирогощанському аграрному.

І ми пишаємося колишніми випускниками, які стали затребуваними спеціалістами дорогих ресторанів столиці: і отримують за це гідну зарплату. Поліщук Руслан, су-шеф, ресторан «Кухня Полі»; Дем’янчук Анна, кухар-універсал, ресторан «ІЛ МОЛІНО»; Багінська Зоріна, старший кухар, ресторан «Велюр»; Коконос Юрій, бармен, кафе «Зустріч», атакож працюють кухарями в м. Ізяславі: Андрійчук Оксана, НВК №7, Личик Юлія, ЗОШ №1. і це лише маленька частинка випускників, які досягли гарних результатів. Саме ця професія дозволить вам досягти добробуту та впевненості в завтрашньому дні.

ДегодюкВ.І., майстер виробничого навчання

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.