Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зроблено ще один крок на шляху до децентралізації влади

Зроблено ще один крок на шляху до децентралізації  влади

4 квітня поточного року набули чинності норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», відповідно до яких повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються органам місцевого самоврядування.

З приводу передачі цих функцій на місця 14 квітня у райдержадміністрації відбулася семінар-нарада для працівників органів місцевого самоврядування, що будуть здійснювати реєстрацію та зняття з реєстраційного обліку місця проживання фізичних осіб.

Захід пройшов під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука за участю керівника Центру надання адміністративних послуг Світлани Непокритової та начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторії Дженджери. Для всебічного розгляду питання організатори запросили на нараду завідувача Ізяславського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області Тамару Камінську.

Відкриваючи семінар-навчання, Павло Павлович зауважив, що зроблено ще один крок на шляху до децентралізації влади. Відтепер органи місцевого самоврядування самостійно реєструватимуть осіб за місцем проживання. При цьому, існуюча реєстрація громадян залишається чинною і жодних переоформлень не потребує.

Виступаючі докладно роз'яснили учасникам навчального семінару алгоритм реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року №207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Також наголошувалось, що уповноважені посадові особи міської та сільських рад району відповідно до вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України зобов'язані надавати відомості про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання, перебування фізичних осіб до Ізяславськогорайонного сектору Державної міграційної служби у Хмельницькій області щотижнево, протягом кожних 7 днів.

Окремо зупинились виступаючі на питаннях розміру й порядку внесення плати (адміністративного збору) за адміністративні послуги та строках надання адміністративних послуг.

Підсумовуючи семінар-нараду, перший заступник голови райдержадміністрації зазначив, що тісна співпраця органів місцевого самоврядування з Центром надання адміністративних послуг, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації та Державною міграційною службою неодмінно принесе позитивний результат.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

184
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.