Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зорепадом летять роки

Зорепадом летять роки

Зорепадом летять роки

Щорічно 1-го жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

У цей святковий, щедро напоєний теплом осінній день у приміщенні будинку культури с.Клубівка відбувся вечір вшанування під назвою «Зорепадом летять роки». На захід були запрошені діти війни, ветеранипраці села та ветеранипраці Клубівської лінійної лікарні зі сходу України, люди, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.

Багато щирих, ніжних слів почули досвідчені, мудрі, добрі бабусі йдідусі. Звучали в нарядній залі місцевого клубузворушливі рядки української лірики про людську осінь, що, як і природа, буває різною. Щирими оплесками дякували ветерани зазворушливі мелодії українських пісень у виконанні Клубівського народного хору ім. Г.Кірпи під керівництвомА.Лукаревської та душевні пісні у виконанні солістів О.Янчука, Н.Самчук, В.Кравець, талановитої дівчинки- учениці 4 класуДашіМоцеглов, а також слухали веселий гумор у виконанніаматорів сцени О.Мельника та В.Коротюка. Червоною ниткою через увесь захід проходила тема сердечної вдячності та щирих побажань нашим бабусям та дідусям, зокрема щастя, миру та довгих років життя.

По закінченні свята ветерани-залізничники відвідалиКлубівську сільську бібліотеку, де в дружній душевній атмосферівсі присутніпід баян ОлександраЯнчука разом співали пісні своєї молодості:«Заводскаяпроходная», «Два кольори», «Ніч яка місячная» та інші… Все це створювало гарний настрій та теплу незабутню атмосферу свята.

За матеріалами Клубівської сільської ради

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.