Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Золотий ключик» відчинив для малечі двері відремонтованого корпусу

«Золотий ключик» відчинив для малечі двері відремонтованого корпусу

«Золотий ключик» відчинив для малечі двері відремонтованого корпусу

31 серпня в Ізяславському дитячому садочку № 2 «Золотий ключик» відбулась довгоочікувана знакова подія. Після проведення капітального ремонту відкрито корпус, який пустував багато років.

Привітати колектив, вихованців садочка та їх батьків і рідних до закладу завітали: Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, представники депутатського корпусу міської ради нинішнього та попереднього скликань Анатолій Більовський, Олег Романюк, колишній міський голова Ігор Кондратюк та інші.

Вітаючи присутніх на заході, завідуюча дитячим садком Лідія Межирецька наголосила, що відкриття капітально відремонтованого корпусу значно покращить умови надання закладом послуг дошкільної освіти, яка сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи для керівництва міста та району. «У відремонтованому корпусі обладнано: окремі приміщеннядля ігровихта спальні кімнати, в яких розмістяться дві групи, внутрішні туалети, тощо. Приміщення має автономну систему опалення, обладнану сучасним енергозберігаючим котлом на дровах. Це дасть змогу створити комфортні умови для перебування дітей у садочку» — зазначила Лідія Максимівна.

У своєму вітальному слові Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук підкреслила, щопроведення ремонту, на який було витрачено майже 900 тисяч гривень місцевого та державного бюджетів, стало можливим завдякидержавницькій позиції та злагодженій роботі як нинішнього, так і попереднього складу депутатського корпусу Ізяславської міської ради. «Проведено значний обсяг робіт, але є чимало роботи із облаштування прилеглої території, облаштування нових ігрових майданчиків» — наголосила Валентина Іванівна.

«Керівництвом міста та району особлива увага приділяється сьогодні розвитку освіти і дошкільної зокрема. І ми розуміємо, що саме дошкільна освіта має стратегічне значення, адже на цьому етапі будується фундамент подальшого розвитку дитини. Тому наше сьогоднішнє завдання — зробити доступною і якісною дошкільну освіту в районі», — підкреслив у своєму виступі заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Також Володимир Борисович зазначив, що є необхідність у створенні нових місць у дитячих садочках, і можливість їх відкривати також є, просто потрібно працювати. «Забезпечення дітей дошкільною освітою — це задача, яка стоїть сьогодні перед суспільством, і ми виконуємо цю задачу із радістю, — зазначив заступник голови райдержадміністрації. — Це важливо, що в такий непростий для економіки час країна та наш район живе і розвивається».

Вітаючи присутніх зі святковою подією, інші виступаючі наголошували, що відкриття оновленого корпусу садочка — це результат спільної роботи всіх гілок влади, колективу дошкільного закладу та батьків. У ході урочистого відкриття у подарунок закладу було вручено новий комплект посуду для приготування їжі.

Юні вихованці дитячого садочку підготували для гостей свята та батьків невеличкі святкові виступи.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук із вихованцями садочку під бурхливі оплески перерізаластрічку та запросила дітей, їх батьків і всіх присутніх до оновленого приміщення.

фото

В.Кучерук

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.