ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

image

16 — 17 березня 2019 року в м.Нетішин проходив Міжобласний турнір з футзалу серед юнаків 2008 року народження і молодші.

У змаганнях взяли участь 10 команд: Поділля 1, Поділля 2, ФК «Полісся» (Житомирська обл.) 1, ФК «Полісся» (Житомирська обл.) 2, м.Старокостянтинів, м.Нетішин 1, м.Нетішин 2, м.Полонне, смт.Оженіно (Рівненська обл..), м.Здолбунів (Рівненська обл..), м.Ізяслав.

Всі команди – учасники показали високий рівень технічної та тактичної підготовки. Але найкращий рівень спортивної майстерності виявили вихованці Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи тренера – викладача Сергія Цимбалюка, які і стали переможцями цих змагань. Друге місце посіла команда з Нетішина, третю сходинку зайняли спортсмени зОстрога.

По завершенню змагань команди – переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками відповідного ступеня.

Вітаємо тренера-викладача та вихованців Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи з перемогою та бажаємо підкоряти нові вершини спортивних досягнень.