Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Знову на Схід України

Знову на Схід України

Знову на Схід України

Вже чотири роки поспіль тривають бойові дії на Донбасі. У цей період великої скрути в Україні боронять кордони нашої держави відважні військовослужбовці. Серед них є й наші ізяславчани.

Протенебайдужа громадськість Ізяславщини, яка ціною власного часу, а інколи навіть статку, взяла на себе відповідальну місію підтримки Збройних Сил України, у тому числі й земляків, котрі несуть військову службу на Сході України. Спільна діяльність організацій, підприємств та установ та жителів Ізяславського району стабільно дає свій результат.

27 лютого поточного року волонтерська група вкотре відправилась із Ізяславщини в зону антитерористичних операцій.

«Кожній поїздці передує колосальна робота з моніторингу реальних потреб кожного бійця, підрозділу, складається перелік запитів і ми працюємо по ньому, підключаючи наших благодійників з України та світу», – розповів волонтер Володимир Зуєв. За словами пана Володимира, пріоритетними у їхній роботі залишаються два напрямки – допомога землякам — вихідцям із Ізяславського районута тим підрозділам, котрі перебувають безпосередньо на лінії зіткнення. Ті українські лицарі, які цілодобово на передовій, як ніхто інший, потребують максимальної уваги та підтримки з тилу, – переконаний волонтер.

Цього разу дорога наших волонтерів пролягала по Луганщині та Донеччині. Метою поїздки була підтримати військовослужбовців на Донбасі як духовно, так і матеріально.

Машина волонтерів була «під зав'язку» заповнена гуманітарним вантажем: продуктами харчування, речами першої необхідності, інструментами, запчастинами, буржуйками, матрацами, маскувальною сіткою 7х4 м, тощо. «Зібраний гуманітарний вантаж – заслуга небайдужих жителів Ізяславського району. Результат наших спільних зусиль – вщент заповнений крамом мікроавтобус" – прокоментував голова благодійної організації «ФОНД ЗАСЛАВЩИНИ» Володимир Зуєв, відправляючись у поїздку разом із побратимами Сергієм Хмизом, Володимиром Коротуном, Віктором Алексейчуком та Павлом Гордієнком, водіями. До підготовки та організації поїздки волонтерів долучилося чимало установ, підприємств та організацій району різних форм власності, колективів закладів освіти, жителів міста та сіл із забезпечення транспортом, коштами, продуктами харчування, смаколиками, дитячими малюнками, іконками, тощо.

Крім гуманітарного вантажу захисникам України представниками району буде доправлено легковий автомобіль ЖИГУЛІ, придбаний за кошти Агрохолдингу «МРІЯ». Адже захисникам, котрі боронять кордони України на сході, для повноцінного забезпечення та належного несення служби потрібно практично усе. Вантажний автомобіль ТОВ «Бартнік» допоміг доставити легковий транспорт на Схід України.

Аби дорога була легкою, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук благословив волонтерів на подорож. Проводжаючі побажали подорожуючим волонтерам успішного завершення місії та щасливого повернення додому.

Упродовж декількох днів ізяславські волонтери відвідали земляків з Ізяславського району, які несуть військову службу в зоні АТО.

Хоч за час військового конфлікту на сході нашої держави це вже далеко не перша поїздка ізяславчан, проте ті, що здійснюють волонтерську роботу, ризикують життям заради доставки необхідних для української армії речей, вкрай потрібних на передовій. Під час поїздки волонтерами постійно відчувалася напружена ситуація. Спостерігали рух військової техніки, цивільного транспорту перед блокпостами.

Під час перебування на бойових позиціях представники Ізяславщини передали захисникам цінний гуманітарний вантаж. Бійці радо та із вдячністю приймали цю допомогу і щоразу переконуються, що земляки із ними. Свою вдячність захисники написали на державному прапорі України, котрий волонтери привезли до Ізяславщини.

Незважаючи на стан доріг та виснажливу поїздку на Донбас, 03 березня ізяславські волонтери повернулись додому щасливими, адже вони зуміли доставили до місця призначення вантаж, хоч маленький, проте зібраний за стислі терміни усіма небайдужими ізяславчанами для наших захисників на передову. Ця невеличка допомога нагадує нашим землякам, що вони не забуті і не покинуті нами, і поки вони будуть перебувати на передовій, ми тут будемо піклуватися про них. Лише разом ми здатні відстояти нашу незалежність та цілісність кордонів. Лише разом до перемоги!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Висловлюється щира подяка за посильну допомогу бійцям усім небайдужим громадянам та представникам організацій, підприємств, установ району, а саме:

підприємства: Агрохолдинг «Мрія», ТОВ «Бартник», ТОВ «Арта-Агро», ТОВ «Януш-Агро», ТОВ «Ізяславтрансбуд», КП «Ізяславська тепломережа», ДП «Ізяславське лісове господарство», ВАТ «Агропостач», Ізяславська швейна фабрика, філія «Ізяславський райавтодор», ПрАТ «Ізяславський хлібозавод»;

приватні підприємці: Климчук В., Самосюк О., Франкова Л., Піскун В., родина Мармчурів, Фещук В., Поліщук Г., Грабарчук П., власник бару «Дружба», Сабадишин Ю., Якушевський В., Терепа В., Яцкова І.;

навчальні заклади: Ізяславський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради, Плужненська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів (для дітей та підлітків з малими та неактивними формами туберкульозу), Ізяславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 5 імені О.П.Онищука, гімназія», Плужненський аграрний ліцей в м.Ізяслав;

організації: Ізяславська районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу, ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», Ізяславський районний військовий комісаріат під керівництвом Царука С.

громадяни: Денисюк Люся з с.Сошне, Якубець Роман, Розумюк Андрій

територіальні громади: Плужненської, Мислятинської, Щуровецької сільських рад.

Релігійні громади: Свято-Михайлівської церкви УПЦ (м.Ізяслав), Різдва Христового УПЦ (м.Ізяслав), Святого Пантелеймона УПЦ КП (м.Ізяслав), Святого Миколая Чудотворця УПЦ КП (м.Ізяслав), Святовеликомученника Димитрія Солунського УПЦ (с.Мислятин), Свято-Михайлівської церкви УПЦ (с.Плужне), Покрову Пресвятої Богородиці УПЦ КП (с.Білогородка), Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова с.Квітневе.

Зрозуміло, що суспільство втомилося і фізично, і морально від цієї безперервної напруги, горя та негативу, який щоденно ллється з телевізійних екранів та стрічок новин, але що казати про втому тим, хто є головними героями цих новин, які в цьому нескінченному пеклі перебувають цілодобово, і не в інформаційному, а в реальному, захищаючи усіх нас із вами там — на сході України. Тому волонтери знову і знову закликають не бути байдужими і в міру можливостей допомагати воїнам, адже вони цього дуже потребують, їм так необхідно знати, що ми про них пам'ятаємо і цінуємо їх.

Пам'ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки матеріальну, а й моральну підтримку, а це, у свою чергу, запорука успіху.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

69
RSS
Гость
18:22
Молодці, що не забуваєте наших захисників.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.