Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зміни в правилах руху в 2018 році

Зміни в правилах руху в 2018 році

Зміни в правилах руху в 2018 році

З 1 січня 2018 року в Україні набули чинності зміни у правилах дорожнього руху щодо обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах та посилення санкцій за порушення правил дорожнього руху.

Так, максимальна дозволена швидкість у населених пунктах становить 50 кілометрів на годину, а не 60, як раніше.

Відповідну постанову Кабмін ухвалив 10 листопада 2017 року.

Крім того, значно збільшені санкції за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Якщо водій попався нетверезий за кермом у перший раз, він сплатить 10200 грн. та позбавиться водійських прав строком на один рік. Якщо протягом року водій вчинить подібне правопорушення повторно, йому доведеться сплатити вже 20400 грн. та втратити право керування транспортними засобами строком на три роки.

За вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі, водієві прийдеться сплатити 20400 грн. або відбути адміністративний арешт строком п'ятнадцять діб, із позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

За те, що водій залишив місце ДТП, тепер доведеться заплатити 3 400 грн. замість 225 грн. раніше. До того ж, таке порушення передбачає можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

Також набуває чинності постанова уряду про зміну «Положення про порядок видачі посвідчення водія». Тепер термін дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Якщо за цей час водій не отримає три або більше штрафів за порушення правил дорожнього руху, посвідчення видаватимуть на 30 років. В іншому випадку доведеться повторно складати іспити на знання правил дорожнього руху.

За матеріалами Ізяславського РС ГУ ДСНС України

У Хмельницькій області

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.