Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

Змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом

Звертаємо увагу жителів Ізяславського району, власників до­машніх тварин (котів, собак), що змінено правила супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом, для супро­водження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави, з 01.06.2018 до уваги будуть братись лише ветери­нарно-санітарні паспорти встановленого зразка.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

1) клінічний огляд тварини:

2) наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікуваль­них обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплен­ня (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передба­чена Законом України «Про ветеринарну медицину» та входить до переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління. Розмір плати за їх надання затверджено по­становою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641 та складає 51 грн. 29 коп.

Звертаємо увагу, що наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зок­рема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області).

Підстави для відмови у видачі ветеринарно-санітарного паспорту визначені частиною сьомою статті 32 Закону України «Про вете­ринарну медицину» та передбачають:

1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством: ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єктів);

  • 2)неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;

3)відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів: відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх каратинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку.

Більш детальну інформацію можна отримати у спеціалістів ветеринарної медицини Ізяславської районної державної лікарні ветеринарної медицини та Ізяславського районного управління Го­ловного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій об­ласті за телефонами: 4-20-97, 4-11-62.

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.