Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Змагання спартакіади школярів Ізяславського району з футзалу: фінал

Змагання спартакіади школярів Ізяславського району з футзалу: фінал

З метою залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рівня рухової активності учнів, популяризації ідей та принципів олімпійського руху в Ізяславському районі, виявлення молоді, яка досягла найкращих результатів з фізичної підготовки з 26 по 29 листопада 2019 року проходив І тур районної спартакіади школярів з футзалу.

4грудня 2019 року на базі Ізяславської дитячо-юнацької школи відбувся фінальний тур районної спартакіади школярів з футзалу, де зустрілися переможці зональних змагань, а саме команди Ізяславського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука, Плужненського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст., гімназія ім. Р.Й. Бортника», Ліщанської ЗОШ І – ІІІ ст., Михнівської ЗОШ І – ІІІ ст. та Новосільської ЗОШ І – ІІІ ст.

Спортсмени як ніколи виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги.Увесь тур проходив у напруженій та цікавій боротьбі, та найбільш запеклими були ігри у фінальній частині змагань.

Матч за третє місце зафіксував перемогу команди Ізяславського НВК № 2, яка перемогла команду Михнівської ЗОШ. У фінальному двобої зійшлися команди Ліщанської ЗОШ та Плужненського НВК, де матч повністю виправдав звання фінального і пройшов у напруженій боротьбі. У підсумку перемогу здобула команда Ліщанської ЗОШ.

Команди призерів та переможці турніру були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Щиро вітаємо переможців!

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.