Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Зіркова хвиля - 2017»

«Зіркова хвиля - 2017»

«Зіркова хвиля — 2017»

«Маленький Париж», «Місто із запахом кави та шоколаду», «Місто серед дощів», «Український Лондон», «Місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розташоване в мальовничому Передкарпатті. Саме там 15-17 грудня 2017 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркова хвиля-2017». Організаторами заходу виступили ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга» та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха.

Фестиваль зібрав понад 300 учасників з усіх куточків України, Білорусі, тощо, серед яких був і танцювальний колектив «Престиж» районного Будинку творчості дітей та юнацтва, що діє на базі Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Конкурсанти з Ізяславщини змагалися у номінаціях «Естрадна хореографія» та «Сучасна хореографія». Вельмишановне журі фестивалю оцінювало не лише техніку виконання композицій, а й артистизм, емоційність, оригінальність і самобутність, розкриття теми і образу.

Серед такого різноманіття учасників та високої конкурентної програми, призові місця отримав «Престиж», а саме в номінації «Естрадна хореографія» (2 вікова категорія) здобули ІІ місце танці «Диво квіти» та «Танець вогню», а в номінації «Сучасна хореографія» (2 вікова категорія) — танці «Цікаві новини», «Діти землі» здобули І місце.

Тож наполеглива праця та пристрасть привели юних танцюристів до перемоги. Самі ж учасники задоволені не лише тим, що були нагороджені відзнаками, а й тим, що в їх пам'яті назавжди закарбувались яскраві спогади та щирі емоції. Вони й надалі готові захоплювати публіку своєю творчістю та здобувати ще більше перемог.

Користуючись нагодою, конкурсанти з Ізяславщини провели дозвілля у цьому чарівному місті. Вузенькі вулиці Львова, маленькі затишні кав'ярні, диво-ілюмінація, вечірнє місто, старовинна архітектура – все це незабутні хвилини, які закарбувались у пам'яті дітей на все життя. Цікаві екскурсії та катання на ковзанах тільки доповнили загальне враження від поїздки на фестиваль.

За матеріалами Ізяславського районного

будинку творчості дітей та юнацтва

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.