Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зі сльозами на очах та радісними посмішками

Зі сльозами на очах та радісними посмішками

Весело і гомінливо було на шкільних подвір'ях району 24 травня, адже у загальноосвітніх закладах району відбулось традиційне свято Останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Перегорнуто ще одну сторінку шкільного літопису, закінчився 2018/2019 навчальний рік, який кожному школяреві Ізяславщини подарував нові знання та нові враження.

У радісно збудженому зібранні виділялися нестримні першокласники, які прощалися із своїм першим навчальним роком, і неквапливі, серйозні й схвильовані випускники 11-х класів, що зібралися на свою останню шкільну лінійку.

Це день важливий для кожного, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Сьогодні перегорнули чергову сторінку свого шкільного життя 4038 учнів закладів загальної середньої освіти району. Серед них 225 учнів для яких шкільний дзвоник пролунав востаннє – це учні 11-х класів. Також випускниками сталиі 366 школярів 9-х класів.

За доброю традицією, керівники району цього дня відвідали навчальні заклади, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного Ізяславського краю. Шкільні свята в окремих закладах освіти відвідали: голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, сільські голови, депутати місцевих рад, батьки учнів, їх рідні та близькі.

Вітаючи дітвору із початком канікулярного періоду, а випускників – із подоланням першого в їхньому житті Рубікону, посадовці подякували усім вчителям за їх нелегку роботу, привітали учнів із закінченням навчального року. Крім того висловили найкращі сподівання щодо світлого та мирного майбутнього нинішніх випускників, а саме: кожен із випускників у майбутньому примножить багатства та надбання рідного краю, крокуючи дорогою до європейських цінностей. А це можливо завдяки інтелекту та здобутим у стінах рідної школи знанням.

На урочистих лінійках було відзначено обдарованих дітей, які захищали честь району в інтелектуальних та спортивних змаганнях, показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

У кожному закладі свято було особливим, неповторним та цікавим — святкові пісні, флеш-моби, танці та інші цікавинки – зробилисвято Останнього Дзвоника неповторним.

І прощаючись з вчителями, діти назавжди залишають у стінах рідного навчального закладу частинку свого серця. Може саме від того на урочистостях останнього дзвоника ніхто не може стримати сліз. А ті зерна доброти, які сіяли у дитячих серцях вчителі, проростуть паростками віри, надії та любові. І не так важливо, ким стануть сьогоднішні випускники у дорослому житті. Головне, щоб вони були гідними високого звання людини!

ФОТОЗВІТ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.