Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Життя прожити – не поле перейти

Життя прожити – не поле перейти

Життя прожити – не поле перейти

Сьогодні у затишному будинку на одній із тихих вулиць села Сахнівці відсвяткував свій день народження Любицький Михайло Хомич. Незчувся сивий чоловік як на життєвому календарі з'явилася дата — 97. З українською гостинністю іменинник щиро зустрічав чимало гостей зранку до вечора.

Відвідали Михайла Хомича працівники сільської ради, працівники культури, учні Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаючи іменинника, вручили цінний подарунок та квіти, а також висловили щиру повагу та шану, дякуючи за його життєву силу, натхнення та прагнення до життя. Також було вручено ветерану Другої світової війни грамоту від Ізяславської райдержадміністраціїта районної ради, а школярі місцевого навчального закладу — подарували перший примірник збірки спогадів очевидців та дітей війни. Крім того у ході спілкування із іменинником працівники сільської ради поцікавились умовами проживання та соціальними проблемами довгожителя.

Михайло Хомич щиро радів кожному гостеві, спілкуванню, бо це одна з найбільших радостей його буденності. Також тішився кожним членом своєї родини, про кожного розповідав гостям.

Зараз, коли за плечима чоловіка-трудівника світова війна, голодомор, різні політичні події, успіхи і розчарування, злети і падіння, знахідки та втрати, ветеран не втратив інтерес до життя. У свій поважний вік Михайло Хомич залишається веселим, дотепним та долає труднощі життя. Постійно цікавиться подіями, що відбуваються в селі.

Наприкінці зустрічі іменинник подякував присутнім за увагу до нього. Адже далеко не кожній людині вдається подолати майже столітній рубіж. Що робити, аби прожити стільки років? У кожного довгожителя свій рецепт. А наш іменинник, відсвяткувавши дев´яносторічний ювілей, впевнився, що найбільше щастя і запорука довгого життя — це жити у праці, любові і вірити в краще майбутнє, жити з добром і відкритим серцем до людей та до Бога все життя.

За матеріалами Сахновецької сільської ради

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.