Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Життя прожити – не поле перейти

Життя прожити – не поле перейти

Життя прожити – не поле перейти

Сьогодні у затишному будинку на одній із тихих вулиць села Сахнівці відсвяткував свій день народження Любицький Михайло Хомич. Незчувся сивий чоловік як на життєвому календарі з'явилася дата — 97. З українською гостинністю іменинник щиро зустрічав чимало гостей зранку до вечора.

Відвідали Михайла Хомича працівники сільської ради, працівники культури, учні Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаючи іменинника, вручили цінний подарунок та квіти, а також висловили щиру повагу та шану, дякуючи за його життєву силу, натхнення та прагнення до життя. Також було вручено ветерану Другої світової війни грамоту від Ізяславської райдержадміністраціїта районної ради, а школярі місцевого навчального закладу — подарували перший примірник збірки спогадів очевидців та дітей війни. Крім того у ході спілкування із іменинником працівники сільської ради поцікавились умовами проживання та соціальними проблемами довгожителя.

Михайло Хомич щиро радів кожному гостеві, спілкуванню, бо це одна з найбільших радостей його буденності. Також тішився кожним членом своєї родини, про кожного розповідав гостям.

Зараз, коли за плечима чоловіка-трудівника світова війна, голодомор, різні політичні події, успіхи і розчарування, злети і падіння, знахідки та втрати, ветеран не втратив інтерес до життя. У свій поважний вік Михайло Хомич залишається веселим, дотепним та долає труднощі життя. Постійно цікавиться подіями, що відбуваються в селі.

Наприкінці зустрічі іменинник подякував присутнім за увагу до нього. Адже далеко не кожній людині вдається подолати майже столітній рубіж. Що робити, аби прожити стільки років? У кожного довгожителя свій рецепт. А наш іменинник, відсвяткувавши дев´яносторічний ювілей, впевнився, що найбільше щастя і запорука довгого життя — це жити у праці, любові і вірити в краще майбутнє, жити з добром і відкритим серцем до людей та до Бога все життя.

За матеріалами Сахновецької сільської ради

5
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.