Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жителям Хмельниччини обіцяють сніг та морози

Жителям Хмельниччини обіцяють сніг та морози

Жителям Хмельниччини обіцяють сніг та морози

За прогнозами Укргідрометцентру,6-7 січня у зв'язку із вторгненням арктичного повітря в Україні очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу (у Львівській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській областях) місцями до 20-26° морозу, вдень до 11-17° морозу. В Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській області вночі та вдень до 7-13° морозу, в Криму та Приазов'ї до 0-6° морозу.

У Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях та в Криму часом сніг (в Криму та Приазов'ї з дощем), місцями сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру 15-22 м/с.

Зокрема на Хмельниччині синоптики прогнозують різке похолодання та сніг. Засніжить вже у четвер. Тоді й стовпчики термометрів опустяться до «мінус» 10. А от у Різдвяну ніч може «вдарити» двадцятиградусний мороз. Найхолодніше буде у північних регіонах області: тут метеорологи прогнозують «мінус» 22 градуси.

8-9 січняв Україні утримається холодна погода, проте опади на півдні та сході послабшають і припиняться.

За матеріалами сайтів http://km.dsns.gov.ua таwww.odtrk.km.uа
90
RSS
Гость
21:39
Зима починається!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.