Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жителя Шепетівського району можуть оштрафувати за ловлю карасів сіткою

Жителя Шепетівського району можуть оштрафувати за ловлю карасів сіткою

Поліція вкотре нагадує, що на Хмельниччині триває нерестова заборона.

У селі Юровщина Шепетівського району правоохоронці виявили місцевого жителя, який порушив нерестову заборону на ловлю риби. Крім того, він добував її за допомогою сітки. Про це розповіли співробітники Шепетівського районного управління поліції.

За їх словами, 53-річного браконьєра з Юровщини виявили на річці Хомора в межах операції «Нерест». Місцевий житель ловив карасів за допомогою сітки, чим і порушив чинне законодавство. На місце події правоохоронці викликали рибінспекторів і склали на правопорушника адмінпротокол. А його знаряддя лову вилучили.

Якщо ж провину чоловіка за частиною 3 статті 85 (Порушення правил рибальства) Кодексу України про адміністративні правопорушення доведуть у суді, йому загрожує від 34 до 170 гривень штрафу.

«Вкотре закликаємо громадян бути відповідальними й дотримуватися природоохоронного законодавства. Нагадуємо, що з 11 квітня на Хмельниччині триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство поза нерестовою ділянкою з берега з однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом», — зазначили у Шепетівському районному управлінні поліції.

Сайт "Є"

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.