Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Жительку села Нове Село привітали із 100-річним ювілеєм

​Жительку села Нове Село привітали із 100-річним ювілеєм

Кожний 100-річний ювілей є гордістю району, області, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всього села. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

14 березня свій 100-й день народження відзначила жителька Нового Села, що на Ізяславщині, Євдокія Прохорівна Гладун.

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров'я, радості та миру завітали до ювілярки чимала родина та гості.

Вітаючи Євдокію Прохорівну з особистим святом, керівник апарату Ізяславської районної державної адміністрації Ольга Манзюк передала щирі слова привітання від голови райдержадміністрації Івана Федорчука та зазначила, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Прожити 100 років – значить прожити цілий вік.

Також до святкових привітань приєдналися директор Ізяславського центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Павлюк, Новосільський сільський голова Олександр Шрейдер, голова Новосільської первинної ветеранської організації Валентин Воротило.

Народилася ювілярка в с.Нове Село Ізяславського району Хмельницької області. Навчалася в місцевій школі. У роки Другої світової війни була насильно вивезена з тимчасово окупованої території України. З 1942 по 1945 рік перебувала на примусових роботах у Німеччині.

Після повернення з Німеччини пропрацювала все життя у рільничій бригаді до пенсійного віку. Разом з чоловіком Василем Васильовичем (помер в 1987 р.) народили та виховали 4 дочок. Ювілярка має 7 онуків, 8 правнуків.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. За 100 років Євгенія Прохорівна пройшла довгий тернистий та нелегкий життєвий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину своїми здобутками та користується заслуженою повагою серед односельчан.

Тож бажаємо ювілярці міцного здоров'я, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

156
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.