Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жителів області почали штрафувати за відсутність або неправильне носіння маски

Жителів області почали штрафувати за відсутність або неправильне носіння маски

Адмінпротоколи склали на майже два десятки порушників.

У суботу, 21 листопада, в Україні почали діяти нові штрафи за відсутність маски. За перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, порушникам загрожує штраф від 170 до 255 гривень. Крім того, штрафують відтепер і якщо маска не закриває ніс та рот.

Як сьогодні, 23 листопада, розповів перший заступник Хмельницької ОДА Роман Примуш, за перебування у громадських місцях без маски, або неправильне їх носіння, у вихідні оштрафували 18 жителів області.

«Почали діяти зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вони дозволяють органам Нацполіції складати відповідні адмінстягнення на громадян, які вчиняють карантинні правопорушення. Вже за вихідні у нас було складено 18 адміністративних протоколів за неправильне носіння масок, або відсутність їх взагалі, — зазначив Роман Борисович. – Ця практика на вихідних показала, що складання невеликих за розміром штрафів, тобто 170-255 гривень, на громадян дають більший ефект дотримання карантинних норм, ніж штрафування закладів на 17 тисяч гривень».

Нагадаємо, штраф за відсутність або неналежне носіння маски можуть накладати поліція, уповноважений орган охорони здоров'я, уповноважені органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, а також органи місцевого самоврядування.

Сайт "Є"

219
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.