Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жителі Ізяславського краю долучилися до участі в проєкті «Ланцюг Соборності України 2021»

Жителі Ізяславського краю долучилися до участі в проєкті «Ланцюг Соборності України 2021»

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки 1918 року та проголошення Акту Злуки українських земель 1919 року.

Проголошення Соборності УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року є історичним актом об’єднання українських земель в єдину держав. Саме ці події, а не приєднання Західної України до СРСР 1939 року, є базою для історії новітнього українського державотворення.

Сім років поспіль традиційно ми відзначали День Соборності України спільно із нашими сусідами із Острозького краю.

У зв’язку із карантинними обмеженнями проведення заходів, за безпосередньої участі великої кількості людей, цього року не планується. Натомість, для жителів Ізяславського краю було запропоновано створити віртуальний Ланцюг Соборності України в рамках проєкту “Ланцюг Соборності України 2021”.

«Ланцюг СоборностіУкраїни2021»булостворено із світлин учасників, на яких вони зображені разом із Державним Прапором України. В ході реалізаціїпроєкту на адресу організаторів було подано близько 300 фотографії та 10 відеороликів. На світлинах були зображені як індивідуальні учасники, так і були подані світлини із зображеннями колективів – друзів, однокласників, колег по роботі, сусідів, тощо.

Реалізацією даного проєкту на Ізяславщині в черговий раз було заявлено, що для єдності немає обмежень.Значення має лише наша рішучість у прагненні бути разом – в одній соборній Україні.

Із матеріалами проєкту можна на сторінці групи “Ланцюг Соборності України 2021” у соціальній мережі «Фейсбук» за посиланням https://www.facebook.com/groups/2858556151056576

Сектор РДА

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.