Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Житель Старокостянтинівщини "нарубав" собі в ізяславському лісі кримінальну справу

Житель Старокостянтинівщини "нарубав" собі в ізяславському лісі кримінальну справу

Житель Старокостянтинівщини «нарубав» собі в ізяславському лісі кримінальну справу

З сім зрубаних дубів чоловік рік перебуватиме на іспитовому терміні

Шепетівська місцева прокуратура вимагає стягнення до бюджету шкоди, завданої незаконною порубкою лісу на території Ізяславського району, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту відомства.

«Стороною обвинувачення доведено вину жителя Старокостянтинівщини у вчиненні незаконної порубки лісу на території Ізяславського району, — уточняють правоохоронці. — Чоловік з корисливих мотивів здійснив порубку багатолітніх насаджень — 7 дерев породи дуб черешчатий та завдав навколишньому природному середовищу шкоду на суму близько 100 тис. грн.»

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні чоловіка визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 ККУ — незаконна порубка дерев. Засудженому призначено покарання — рік позбавлення волі, від відбування якого його звільнили із встановленням іспитового строку терміном 1 рік.

Разом з тим, з метою захисту інтересів держави, Шепетівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення шкоди, завданої довкіллю.

Як повідомив заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук, позов про стягнення коштів із винної у вчиненні протиправних дій особи перебуває на розгляді в Ізяславському районному суді Хмельницької області.

Нагадаємо, нещодавно на Деражнянщині виявили незаконну рубку дерев різних порід в кількості 150 штук. Загальна сума шкоди нанесеної державі внаслідок незаконних дій становить 807 768 грн.

джерело: Depo.Хмельницький

76
RSS
Гость
11:14
Все Карпаты продали и тишина

Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.