Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Журавель» знову повернувся на Ізяславщину

​Журавель» знову повернувся на Ізяславщину

Майже у кожному населеному пункті України прихід весни асоціюється із поверненням із теплих країв птахів-лебедів, журавлів, лелек, ластівок та багатьох інших. Чимало з них стали символами України. Серед них, чи не найяскравішим символом став журавель, який перетворився у ще одну ознаку України – колодязь-журавель. Такі колодязі були невід'ємною частиною в багатьох населених пунктах нашого краю, а деякі і далі вірно служать людям сьогодні.

Вже довгі роки жителів та гостей Ізяславщини зустрічає зі сторони Шепетівки такий колодязь, який всі називають просто – ЖУРАВЕЛЬ. Традиційно біля нього бувають наречені у день свого весілля, зупиняються ті, хто після довгої відсутності повертається на свою малу батьківщину, саме біля нього зустрічають гостей району та відбуваються інші пам'ятні події.

Проте, час від часу, руки вандалів нищать цей значимий для багатьох краян об'єкт. Так сталося, на превеликий жаль, і цього року.

Завдяки небайдужій позиції голови районної державної адміністрації Івана Федорчука за короткий термін відремонтований ЖУРАВЕЛЬ повернувся на своє звичне місце, символічно підкреслюючи, що весна прийшла на Ізяславщину. На заклик керівника райдержадміністрації щодо благоустрою «Журавля» та прилеглої території відкликнулись небайдужі. У стислі терміни групою працівників Держлісгоспу, райдержадміністрації, районного підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій було обкошено територію. Працівниками Ізяславської філії ДП «Хмельницький облавтодор» було проведено ремонт самого «Журавля», побілено колодязь, відремонтовано альтанку (замінено накриття, пофарбовано лавки та стіл), прибрано сміття.

І саме від усіх нас залежить чи повернувся «ЖУРАВЕЛЬ» надовго в охайне та чисте місце, як довго він буде привітно зустрічати та проводжати в дорогу ізяславчан та гостей краю.

Всі ми повинні пам'ятати, що поважне, бережливе ставлення до оточуючого середовища – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

544
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.