Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жінка – берегиня роду (До Міжнародного жіночого дня)

Жінка – берегиня роду (До Міжнародного жіночого дня)

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов'язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме тому, напередодні Міжнародного жіночого дня в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва відбулися урочистості та святковий концерт, сповнені шани та поваги до жінки-матері, дружини, бабусі, сестри, доньки.

Усіх присутніх жінок зі святом сердечно привітав голова районної державної адміністрації Борис Яцков та перший заступник голови районної ради Павло Ковальчук. З їхніх вуст для всіх жінок звучали щиросердечні побажання теплих сонячних ранків, спокою, а найголовніше миру на нашій землі, родинного щастя, тепла, затишку.

Водночас під час свого виступу Борис Яцков передав щирі і сердечні вітання для жінок Ізяславщини, від дружини Президента України Марини Порошенка, який в цей день перебувала із робочою поїздкою місті Ізяслав.

Звертаючись до прекрасної половини людства, голова районної державної адміністрації зазначив, що в усі часи жінки були і залишаються символом щастя, миру і злагоди у сім'ї та суспільстві.

«Недаремно в Україні вас завжди називали берегинями домашнього вогнища, духовності, традицій та історичної пам'яті. Світ існує завдяки вам – ви даруєте життя, виховуєте дітей, берете на свої тендітні плечі безліч турбот. Вам вистачає духовних сил не тільки надихати на звершення інших, а й самим досягати вершин у найрізноманітніших сферах» — зазначив посадовець. Він також побажав жінкам міцного здоров'я, злагоди, благополуччя, щасливої та прихильної долі.

Також, районна рада ветеранів спільно із представником народного депутата України Андрія Шиньковича Валентином Соловйовим привітали ветеранів-жінок Ізяславщини та вручили їм квіти і подарунки.

Чудовим подарунком до жіночого свята став святковий концерт, який підготували аматори сцени Ізяславського району, під час якого усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями наших талановитих земляків. Присутні глядачі щирими оплесками вітали митців сцени.

Урочистості завершилися, а чарівна мелодія свята ще довго звучатиме в серцях представниць прекрасної половини людства.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

124
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.