Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жанну Кірпу нагороджено відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини»

Жанну Кірпу нагороджено відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини»

Чимало добрих справ робиться Міжнародною громадською організацією «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи», яка створена Жанною Ігорівною Кірпою.

Вона володіє такими рисами, як щирість, порядність, безкорисливість, самовідданість та милосердя. Гаслом її діяльності є прагнення зробити благодійність частиною свого життя і допомагали тим, хто потребує допомоги.

Завдяки підтримці Жанни Ігорівни та Фонду імені Георгія Миколайовича Кірпи, в Ізяславі щорічно у грудні проходить футбольний турнір з мініфутболу серед юних футболістів. За весь час його проведення учасниками турніру стали сотні юних футболістів Ізяславського району, Хмельницької області, ряду інших областей України, з Білорусії.

Щорічно діти ізКлубівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дошкільного закладу села отримують напередодні новорічно-різдвяних свят подарунки від Фонду.

Також Фондом надається значна допомога різним громадянам.

З нагоди відзначення Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки спільним розпорядженням голови Ізяславської районної державної адміністрації Бориса Яцкова та голови Ізяславської районної ради Сергія Шлегеля Жанну Ігорівну Кірпу нагороджено відзнакою райдержадміністрації та районної ради – нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини».


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.