Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зеленський у Хмельницькому: про лабораторію, де тестують на COVID-19, та доплати медикам

Зеленський у Хмельницькому: про лабораторію, де тестують на COVID-19, та доплати медикам
Фото: портал "Є"

На Хмельниччині з офіційним робочим візитом два дні перебуває президент.

Триває візит президента Володимира Зеленського на Хмельниччині. 3 червня, під час відвідин області він проінспектував стан будівництва дитячого садка у села Давидківці Хмельницького району, провів закриту зустріч з представниками бізнесу, а також прогулявся вулицею Проскурівською, що в обласному центрі, та випив кави. Також, як повідомляє Офіс президента України, Володимир Зеленський ознайомився з роботою лабораторії Хмельницького обласного лабораторного центру та поцікавився ситуацією з виплатою доплат медикам.

«Глава держави оглянув лабораторію центру та приміщення, де приймають зразки біоматеріалу, відібрані для тестування на наявність COVID-19. Співробітники показали Президенту медичну техніку, зокрема ампліфікатор, придбаний для центру меценатами», — зазначають в повідомленні.

Додають, що президент обговорив з персоналом центру проблеми, які необхідно вирішити найближчим часом для підготовки системи охорони здоров'я до можливої другої хвилі поширення коронавірусної хвороби в Україні. А також поцікавився ситуацією з виплатою доплат до заробітних плат медикам, які борються з COVID-19.

Заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, який також присутній під час поїздки президента регіоном, зазначив, що гроші в казначействі на такі виплати є, і вже підписані відповідні кошториси. І додав, що незабаром медики отримають передбачені законом доплати.

«Ми повинні все перевіряти. Навіть коли гроші знайшли, вони не доходять до лікарів. І це по всій країні. Все треба вручну нам перевіряти з головним санітарним лікарем. Це неправильно. Треба точно знати, що гроші доходять», – зауважив Зеленський.

Також співробітники центру поскаржилися Володимиру Зеленському на брак професійних кадрів. Зокрема, існує проблема з підготовкою лаборантів, які працюють над мікробіологічними дослідженнями. За словами Віктор Ляшка така пролема справді існує, адже останніми роками в Україні взагалі не готували відповідних фахівців.

Джерело: Портал "Є"


341
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.