Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зеленський: Про денацифікацію і демілітаризацію забудьте, навіть говорити не будемо

Зеленський: Про денацифікацію і демілітаризацію забудьте, навіть говорити не будемо

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі на переговорах України і Росії про озвучені Росією «денацифікацію і демілітаризацію» не йдеться, бо ці питання Україна відкинула на самому початку.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю українським журналістам

Пряма мова Зеленського: «Фраза про демілітаризацію – ми її забули ще навіть тоді, коли мені пропонували виїхати з Києва. Ми їм сказали, що фрази „денацифікація і демілітаризація“ – забудьте. Ми навіть про це говорити не будемо».

Деталі: За словами президента, «денацифікація» звучить просто образливо, і її Україна може використовувати у бік самої Росії, і «як показала та сама Буча, ми були праві». Він пояснив, що «денацифікація» – це не до України питання, а якщо Росія хоче, то хай ставить до себе таке питання «перед дзеркалом».

Зеленський також додав: що стосується «демілітаризації», то українська влада теж «не сприймає цю історію», бо «армія в України маж бути відповідна тій армії, яка в нас існує, яка спроможна захищати нашу державу».

«Ми будемо будувати таку державу, яка спроможна захистити себе сама… Але і гарантії безпеки нам потрібні», – підсумував президент.

Зеленський також додав, що Україна готова вступити в НАТО попри погрози РФ, але через неготовність держав Альянсу до цього змушена шукати гарантії безпеки. 

Українська правда

49
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.