Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зеленський підписав Закон “Про земельну децентралізацію”

Зеленський підписав Закон “Про земельну децентралізацію”

Форум “Земля 30. Україна” відкрили 24 травня у Києві. Він тривав впродовж трьох днів. Під час відкриття Президент України Володимир Зеленський підписав Закон, що передбачає скасування мораторію на продаж землі.

Це закон, який забирає у кабінетного чиновника функцію оформляти право на землю, якої він ніколи навіть у своєму житті не бачив; який остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми землями. Закон, який чітко закріплює, що купувати та продавати землю можуть виключно українці, – сказав Володимир Зеленський.

Що зміниться?

  • Відтепер усі державні землі, що знаходяться за межами населених пунктів (крім земель, які потрібні державі для виконання її функцій) переходять в комунальну власність сільських, селищних, міських рад.
  • Чітко встановили та прописали алгоритм, що фіксуватиме в кадастрі межі громад та ТГ.
  • Місцеве самоврядування матиме повноваження змінити цільове призначення земельних ділянок приватної власності та затвердження детальних планів території за межами населених пунктів.
  • Органи обласного та місцевого рівнів тепер матимуть повноваження здійсненювати державний контроль за використанням та охороною земель.
  • Впровадження електронного аукціону з купівлі-продажу землі.

Це гарантія наповнення місцевих бюджетів, можливість кожного українця взяти участь в аукціоні й започаткувати своє фермерське господарство, – сказав Зеленський.

Окрім того, купувати чи продавати землю можуть виключно громадяни України.

«Хмельниччина Північ»

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.