Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зеленський підписав закон про «євробляхи». Що зміниться?

Зеленський підписав закон про «євробляхи». Що зміниться?

Президент України підписав закон, який стосується розмитнення так званих «євроблях». Він покликаний, щоб спростити ввезення іномарок в Україну та користування ними.

15 квітня народні депутати ухвалили законопроєкти № 1402 та № 1403. У підписаному президентом законі йдеться про те, що відтепер вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п’яти років, які були ввезені на територію Україні до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Cума акцизу буде залежати від віку автомобіля та об’єму двигуна. Крім того, до акцизної суми додадуть і вартість автомобіля. Чиновники стверджують, що в середньому для розмитнення автомобіля громадянам України потрібно буде сплатити не більше 1000 євро.

Для подібних «євроблях» ввізне мито тимчасово скасують. За подібним механізмом можна буде розмитнити лише одну автівку, однієї категорії для одного власника. Пільгово оформити автівку стане можливим протягом 180 днів з моменту набрання чинності законів. Учасники АТО/ООС зможуть використати таку можливість протягом 270 днів.

Під дію цих законів не потрапляють автомобілі, які відповідають екологічним нормам «Євро-2» і вище. Також пільгово не будуть розмитнювати авто, які були ввезені з Росії чи з тимчасово окупованих територій. 

«Хмельницький Північ»

190
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.