Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Зеленський і кава в Хмельницькому: президент готовий заплатити штраф

Зеленський і кава в Хмельницькому: президент готовий заплатити штраф
Фото: Офіс Президента

Про це Володимир Зеленський заявив під час огляду капремонту доріг на Хмельниччині.

На запитання: «Чи не вважаєте ви, що порушили правила карантину?» та «Чи не виписали вам штраф від Ляшка (головного санітарного лікаря України – прим.авт)?», Володимир Зеленський відповів: «Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив». На уточнення журналістів, що кав’ярні мають право приймати відвідувачі з 5 червня, президент продовжив: «Так і є. Мені сказали… Запросили, я зайшов, все там перевірили».

Прокоментував ситуацію й сам Віктор Ляшко, який також був вчора у кав’ярні. «Дивіться, яка ситуація. Ми вчора йшли вулицею і хотіли взяти кави для себе. Ресторатори, які хочуть відкритися раніше, звернулися до нас: «Ми вже готові відкритися, ми виконуємо усі норми, які публікуєте». Ми просто зайшли перевірити. Все було дотримано, як написано в наших нормах. Я сидів (на фото Віктор Ляшко стояв) подалі, контролював. Подивилися чи все буде працювати, оскільки ми всі хвилюємося, динаміка захворюваності не зменшується, вона стабільна», — заяви головний санітарний лікар України. Та додав: «Не розглядайте це, як порушення карантину. А подивіться як інспекцію… як будуть працювати заклади з завтрашнього дня».

Нагадаємо, вчора 3 червня, Володимир Зеленський завітав в одну з кав’ярень Хмельницького. Офіс президента оприлюднив фото, на якій Зеленський п’є каву, а поруч за столиком присутні, окрім команди президента, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет та міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. І це при тому, що урядом поки що заборонена діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях. Діє вона до 5 червня. Наразі ж дозволено працювати тільки літнім майданчикам. А за одним столиком дозволено перебувати не більше, як чотирьом відвідувачам одночасно. Всередині ж кафе за столиком з президентом були присутні щонайменше п'ятеро осіб.

Джерело: Портал "Є"

444
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.