Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Здоров'я дитини – щастя кожної родини

Здоров'я дитини – щастя кожної родини

Здоров'я дитини – щастя кожної родини

Під такою назвою 22 березня в Білотинській сільській бібліотеці відбувся захід у рамках районних заходів Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

Працівники закладів культури Білотинщини разом із завідуючою ФП с.Білотин запросили місцевих жителів на бесіду.

Девізом стали слова класика «Здоров'я – це ще не все, але без здоров'я все інше ніщо». Прикро, але ситуація зі станом здоров'я населення в Україні дедалі гіршає. Країна перебуває в економічно-політичній кризі водночас з екологічною. Через це прогресує деградація здоров'я населення, особливо — дитячого. Зменшується тривалість життя, зростає смертність, збільшується кількість хронічних інфекційних захворювань, серцево-судинних, онкологічних, ендокринних, хвороб органів дихання.

Учасники заходу наголосили на тому, що людське здоров'я:

• на 20% залежить від стану довкілля. Це означає, що у «людей, котрі проживають в екологічно чистій місцевості, здоров'я може бути кращим, ніж у людей, які живуть в екологічно забрудненій місцевості;

• на 20% зумовлене генетично (за спадковістю);

• на 10% медичною допомогою (тобто системою охорони здоров'я).

До її функцій належать професійна діагностика захворювань, висококваліфіковане лікування хворих, ефективність лікарських препаратів, профілактична робота лікарів щодо запобігання захворюванням.

На 50% людське здоров'я (отже, нації, суспільства загалом) залежить від способу життя людини.

Проблема здоров'я завжди перебуває на першому плані. Багато людей втрачають своє здоров'я задарма, не замислюючись про наслідки. Здоров'я потрібне всім.

За матеріалами Білотинської сільської ради90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.