Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Збиті ракети над Хмельниччиною: в ОВА розповіли про наслідки

Збиті ракети над Хмельниччиною: в ОВА розповіли про наслідки

Від падіння уламків ракет зайнялася пожежа та стався вибух.

Вранці, 24 липня, у небі над Хмельниччиною збили ворожі ракети. Як ввечері розповів голова ОВА Сергій Гамалій, обійшлося без жертв. Водночас уламки від знешкоджених ракет спровокували пожежу.

«Над територією нашої області сили Протиповітряної оборони збили три ракети. Уламки впали в полі Кам’янець-Подільського району. Загоряння полів ліквідовано, — зазначив він. — Також відбулося падіння ракети в лісовому масиві. Як наслідок, відбувся вибух і задимлення в районі одного з сіл Хмельницького району».

Разом з тим у командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України уточнили, що протиповітряною обороною Повітряних Сил Збройних Сил України знищено усі чотири крилаті ракети типу «Калібр», випущені у напрямку Хмельницької області з акваторії Чорного моря.

«Раніше ми повідомляли про збиття трьох ракет зенітними ракетними підрозділами повітряного командування «Захід». За уточненою інформацією, четверту ракету теж знищено протиповітряною обороною повітряного командування «Південь», — зазначили в командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, сьогодні близько 9-ої години ранку з'явилися повідомлення про звуки вибухів на території області. Незабаром інформацію офіційно підтвердив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, зазначивши, що працювали системи ППО.

Невдовзі стало відомо, що ракети «Калібр» були запущені з Чорного моря. Їх знешкодили силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Захід».

Сайт "Є"

465
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.