Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Збережімо «кришталеве» дитинство Богдана!

Збережімо «кришталеве» дитинство Богдана!

Як це: боятися чхнути чи вкритися занадто важкою ковдрою, бо це може призвести до перелому кісток? Неможливо, здавалося б на перший погляд. Проте це не вигадки, а реальність «кришталевих людей», які живуть з рідкісним діагнозом – недосконалим остеогенезом. Їх кістки надзвичайно крихкі, вони можуть зламатися від найменшого необережного руху. За рік ці «унікальні» люди можуть отримувати до 30 переломів.

З історією «кришталевого» Богданчика Єфімчука ми Вас уже знайомили. Це юний, але дуже мужній хлопчик. Попри біль та страх він відвідує школу, навчається на «відмінно» і навіть пише цікаві оповідання.

Уже в 6 місяціввін почав говорити, а в рікнавіть читав напам'ятьвірші – у хлопчика приголомшливапам'ять. Сина не потрібнозмушувативчитися. У 3 роки він уже мігчитатиукраїнською і російськоюмовами. З восьми років Богдан пишедивовижніісторії. Віннавіть створив власний сайт в інтернеті, де і публікуєавтрськіказки. Хлопчик розробивінтернет-сторінку і длясільськоїшколи, у якійнавчається. У свої 14він запросто ремонтуєкомп'ютери, встановлює на них новіпрограми, –розповідає Людмила, мама Богдана.

Через вроджену ламкість кісток хлопчик народився зі зламаними гомілками, а до 10 років пережив 25 переломів. Богдан уже перенісбільше 10 складнихоперацій, під час якихйому в ніжки встановлювалителескопічніштирі – спеціальніметалевістрижні, якіпідтримуютькістки і захищають йоговід переломів. Післяоперації хлопчик займавсяфізкультурою, робивранкову зарядку і мігсамостійнопересуватися.Протез часом металевістрижні не витрималинавантаження і деформувалися. Через це в грудні Богдана терміново оперували, кошти на закупівлю стрижня та операцію збирали усім світом. Зі збором коштів допомагали рідні та близькі родини Єфімчуків, благодійники Фонду «Зміцнення громад» та відвідувачі Української біржі благодійності.

Операція на лівій нозі пройшла успішно. Поки хлопчик знаходиться на реабілітації, батьки ламають голову, де взяти кошти на нову операцію – уже на правій ніжці. Її вартість – майже 22 тис. грн. Зараз кошти на лікування збирає вся Україна. Долучитися до збору грошей можете і Ви, перерахувавши кошти на номер 6762 4683 0331 9507 – мама хлопчика, Єфімчук Людмила Петрівна.

Іванна Слободзяна

206
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.