Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Завжди пам'ятаємо про подвиги Героїв Небесної Сотні

Завжди пам'ятаємо про подвиги Героїв Небесної Сотні

20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, який щороку відзначається в Україні на вшанування пам'яті подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року на Ізяславщині проведено ряд тематичних меморіальних заходів.

Цього скорботного дня керівництво району та міста спільно з представниками громадськості зібралися у свято-Миколаївському храмі міста Ізяслав Православної Церкви України, аби молитовно вшанувати щирим спомином усіх загиблих у період Революції Гідності, в ході війни із російським агресором на сході України, борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні історичні періоди.

Панахиду відслужив настоятель храму, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук у співслужінні духовенства благочиння.

По завершенні богослужіння до присутніх на меморіальному заході звернулися о.Володимир Ковальчук та голова районної ради Сергій Шлегель. Вони зокрема зауважили, що дні з 18 по 21 лютого назавжди увійшли в історію України, коли 5 років тому за злочинним наказом тодішньої влади було відкрито вогонь по Героям Небесної Сотні.

«За що віддали життя наші герої? Революція Гідності почалася в листопаді 2013 року через дуже просту причину – Україна більше не хотіла жити під радянським або російським ярмом. Український народ прагнув повернутися до європейської родини народів. І це об'єднало нас. Чому ми перемагали всі ці 6 років? Бо нація була єдиною», – наголосили виступаючі.

Сергій Шлегель зауважив, що серед Героїв Небесної Сотні є представники всієї України. «Чого прагнули герої, які віддали найцінніше – своє життя? Вони дуже любили Україну, вони дуже любили українців. І тому так важливо нам завжди пам'ятати про це, молитися, бо це є тим запобіжником, щоб ми завжди цінували ту велику відповідальність, яку вони своєю смертю поклали на нас, живих. Щоб ми не марнували час. Щоб ми ніколи не дозволили зруйнувати нашу єдність. Щоб ми знали, куди ми йдемо і перемагали на цьому шляху», – наголосив голова районної ради.

«Хочу, щоб ми сьогодні пом'янули Героїв Небесної Сотні і віддали шану і повагу тим, хто віддав своє життя за свободу, волю і незалежність України. Бо українці – така нація, такий народ, що вони ніколи не можуть жити не вільними», – зазначив С.Шлегель.

Отець Володимир Ковальчук закликав молитися за Україну до Матері Божої, яка своїм омофором завжди охороняла український народ. «Світ повинен знати те, що покоління українців пам'ятають, що Герої не вмирають… Вони продовжують жити в пам'яті нації та бути прикладом для майбутніх героїв, які творять історію», – зауважив він. Він закликав усіх пам'ятати про цей героїзм.

«Ці загиблі герої звертаються до нас усіх – ніхто більше не може нас мучити голодом або іншим терором. Незважаючи на усі спроби стерти українців з лиця світу, українська самоідентичність зберігалася у серцях і розумі українського народу. Вона завжди була поштовхом для відродження нації. Герої не вмирають», – сказав отець Володимир.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

153
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.