Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Завершився ініційований учнівською молоддю Ізяславщини флеш-моб

Завершився ініційований учнівською молоддю Ізяславщини флеш-моб

Завершився ініційований учнівською молоддю Ізяславщини флеш-моб «Підтримай Національну олімпійську збірну України!» #UkrainePyeongChang2018

У період із 9 по 25 лютого, у містіПхьончхан Республіка Корея, тривали змагання XXIII зимових Олімпійських ігор.

Щоб підтримати наших олімпійців, які брали участь у найголовніших спортивних змаганнях чотириріччя, радою учнівського самоврядування «Шкільна держава» Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 було організовано флеш-моб «Підтримай Національну олімпійську збірну України!». Для цього її учасники фотографувалися з Державним Прапором України, Міжнародним Олімпійським прапором та емблемою ХХІІІ зимових Олімпійським ігор на фоні архітектурної, історичної пам'ятки свого населеного пункту чи на фоні свого навчального закладу і далі розміщували його у мережі Інтернет із хештегом #UkrainePyeongChang2018.

Про ініціативу учнівського активу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 розповіли на своїх інтернет-представництвах Хмельницька обласна державна адміністрація, Ізяславська, Дунаєвецька, Новоушицька районні державні адміністрації, виконавчий апарат Кам'янець-Подільської міської ради. Інформаційну підтримку проекту надали редакція газети Верховної Ради України «Голос України», редакція газети «Подільські вісті», редакція газети «ПодолянинПлюс», ряд інтернет-видань та інші. Ініціативу лідерів Ізяславського району підтримала Хмельницька обласна рада старшокласників. Також матеріал про флеш-моб було розміщено на офіційному веб-сайті Національного олімпійського комітету України.

Крім учнів закладів освіти Ізяславського району до акції долучились їх однолітки із міста Кам'янець-Подільський, Новоушицького, Дунаєвецького районів, Кам'янець-Подільського медичного училища та з багатьох інших міст і сіл України.

Організатори та ініціатори проведення акції #UkrainePyeongChang2018 дякують тим, хто безпосередньо долучився до проведення флеш-мобу, і тим, хто підтримав його проведення інформаційними повідомленнями.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.