Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Завершено основні ремонтні роботи на відрізку Хотень ІІ-Плужне

​Завершено основні ремонтні роботи на відрізку Хотень ІІ-Плужне

Означена ділянка автомобільної дороги Хотень ІІ — Плужне входить до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Виконала роботи підрядна організація ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» (м.Вінниця), яка виграла тендер.

Замовником робіт цієї ділянки автомобільної дороги є Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг.

Довжина автошляхусягає два кілометри.Загальний обсяг фінансування на поточний середній ремонт вищезгаданого автошляху 8 964 455,00 грн.

Відповідно до робочого проєкту проведено влаштування нового дорожнього одягу асфальтобетонною сумішшю, укріплення узбіч, облаштування дороги засобами організації та безпеки дорожнього руху згідно ДСТУ.

Стан проведення робіт перебував на особистому контролі представників замовника, голови районної державної адміністрації Івана Федорчука та Плужненського сільського голови Плужненської ОТГ Віктора Максимчука.

Всього у 2020 році в рамках проєкту «Велике будівництво» в Хмельницькій області заплановано проведення будівництва, капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування 299,1 км.

Сектор містобудування, архітектури 

та будівництва райдержадміністрації 

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.