Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Завершення підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років

Завершення підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років

На порядку денному завершення підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років

28 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Юрій Савлук здійснили інспекційну поїздку до закладів соціальної сфери з метою вивчення стану їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років, опалювального сезону та стану роботи щодо запобіганняможливим проблемам техногенного характеру. Зокрема було проінспектовано Ізяславську центральну районну лікарню, Ізяславську ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» (опорна школа), Ізяславську ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У ході інспектування керівники закладів проінформувалипро проведену в закладах роботу. Зокрема в Ізяславській центральній районній лікарні П.Ковальчук ознайомився із системою альтернативного/резервного джерела забезпечення електроенергією. Було змодельовано ситуацію відключення електроенергії та перевірено автономний запуск електрогенератора.

В Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім.В.Кобернюка П.Ковальчук та Ю.Савлукознайомились із забезпеченістю школи вугіллям та дровами. В Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» таІзяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ознайомились із проведеними заходами щодо енергозбереження, а саме з роботою по встановленню металопластикових вікон та заміною дверей. В Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 також було проінспектовано стан готовності шкільної котельні до початку опалювального сезону.

У ході інспектування перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчуквідвідав заняття для керівників закладів освіти району з пожежної безпеки, які проводили спеціалісти Хмельницького навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

громадськістю апарату райдержадміністрації

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.