Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Завершення навчального року в умовах карантину

​Завершення навчального року в умовах карантину

Відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес у закладах освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня. Структура навчального року, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою.

Питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради.

За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України в умовах карантину педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року.Навчальний матеріал може бути освоєний з використанням технологій дистанційного навчання з організацією повторення окремих тем на початку наступного навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Під час календарно-тематичного планування на 2020/2021 навчальний рік МОН рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а в 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019/2020 н.р.

За рекомендаціями Міністерства оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н.р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

За матеріалами відділу освіти райдержадміністрації 

388
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.